BAHÇEŞEHİR MEDİKAL ve ESTETİK  DERMATOLOJİ MERKEZİ


    BAHÇEŞEHİR MEDİKAL ve ESTETİK  DERMATOLOJİ MERKEZİ

facebook instagram

DUDAK DOLGUSU

dudak-dolgusuÇok ince bir dudak yapısında ve dudakta nemsizlik, kuruma, erken ince kırışıklıklar, dudak çevresinde oluşmaya meyilli ya da oluşmuş kırışıklıklarda dudak dolgusu son derece önemli bir yer tutar. Yüzdeki ifadede olumlu etkiyi arttıran dikkat çekici ve net sınırlı dudaklara sahip olmak günlük hayatınızda kendinizle daha barışık olmanızı sağlayacaktır.

İlerleyen yaşla birlikte bayanlarda dudak ve burun arası mesafenin artışına bağlı olarak da dudaklarda hacim kaybı olmaktadır.

Özellikle sigara içimi dudak etrafı ince çizgilerde yerleşmeye neden olarak tedaviyi gün geçtikçe zorlaştırır.

Dudaklarda en doğal ve sizi rahatsız etmeyecek dolgu maddesi olan hyaluronik asidin özel dudak dolgusunu kullanmaktayız.

Dolgu işleminden önce 1 hafta süreyle ağrı kesici  ve kanama arttırıcı diğer ilaçların alınmaması tercih edilir. İşlem lokal anesteziyle uygulandığı için dayanılmaz bir ağrı ile karşılaşılmaz.

İşlem sonrası 2 saat süreyle yemek yemek, konuşmak gibi ağız hareketleri minimuma indirilir.

İşlemden sonraki gün dudakta ödem olabilmekle birlikte yeni çıkan dolgularımızla bu istenmeyen etki en aza indirilmiştir ve dolgunun kalıcılığı daha da arttırılmıştır.

Dudak dolgusu kullanılan dolgu maddesi, kişinin metabolizması ile bağlantılı olarak genellikle 6-12 ay kalıcılık sağlamaktadır.

En başta doğal görünümde ve sonrasında sizi rahatsız etmeyecek derecede uyumlu bir dolgu işlemi istiyorsanız biz yardıma hazırız.