BAHÇEŞEHİR MEDİKAL ve ESTETİK  DERMATOLOJİ MERKEZİ


    BAHÇEŞEHİR MEDİKAL ve ESTETİK  DERMATOLOJİ MERKEZİ

facebook instagram

Dr. Evrim Pınar Güzel Kliniği

Bahçeşehir merkezde yer alan kliniğimiz, dermatolojik hastalıklar tanı-tedavi ve kozmetik dermatoloji işlemleri alanında hizmet vermek üzere  dermatoloji uzmanı Dr. E. Pınar Güzel tarafından kurulmuştur.

Kliniğimizde cilt ile ilgili her tür şikâyet ayrıntılı değerlendirilir ve gerekli tedavisi düzenlenir. Erişkin ile ilgili olduğu kadar bebek ve çocuk cilt problemleri için de başvurulabilir.

mekan1

Kozmetik dermatoloji alanında antiaging ile ilgili güncel teknolojik ve bilimsel cihazlarla hizmet verilmektedir. Uygulanacak işlemler öncesi kliniğimize başvuran kişiler mutlaka uzman doktorumuz tarafından dermatolojik olarak değerlendirilip sonrasında işleme alınmaktadır.

Amacımız çağdaş ve yenilikçi tıbbın temelinde, güvenilir, sağlam prensiplere dayanan, uzun soluklu ve keyifli bir merkez yaratmaktır."Kliniğimizin iç mekânını temiz, ferah, sade, huzurlu ve sıcak bir ortam konsepti ile dört ay gibi bir sürede emekle oluşturduk. Kapıdan giren misafirlerimizden almış olduğumuz geri bildirim bu konuda bizi yanıltmadı. Onların yüzündeki memnuniyeti gördükçe verilen emeğe değdi doğrusu diyorum. Aynı haklı gururu hizmet kalitemizde, değerlendirme ve uygulama sonuçlarımızda da yaşayacağımıza inanıyorum."

Dr. E. Pınar GÜZEL